Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 27407472
Переглядів оголошення: 183
Переглядів
сьогодні:1

Інші послуги у Львові

Віктор Литовський, відомий також під псевдонімом Арефаіл, є висококваліфікованим спеціалістом у сфері магії та езотерики. З багаторічним досвідом у чорній магії, тарології та некромантії, він готовий допомогти вам вирішити різноманітні життєві питання.
Чи ви знаходитесь в Києві, чи далеко за кордоном, Віктор готовий надати магічну підтримку як особисто, так і онлайн. Він спеціалізується на різноманітних напрямках магії, включаючи магію кохання, бізнес-магію, магію здоров'я та грошову магію. Своїм клієнтам Віктор пропонує ворожіння та розкладання карт Таро для відкриття майбутнього, розуміння минулого та сьогодення. Він також вміє проводити ефективні ритуали для зняття негативного магічного впливу та збереження гармонії у сімейних відносинах. Знайдіть справжнє кохання та гармонію завдяки ритуалам привороту та злагоди. Віктор гарантує захист вас і ваших близьких, а також може створити для вас унікальні магічні амулети, обереги та талісмани зі срібла та золота.

Віктор Литовський – це не лише визнаний екстрасенс та таролог, він також є авторитетним фігурантом у світі езотерики, який взяв участь у Міжнародній битві екстрасенсів 21 сезону на каналі СТБ. Як верховний маг Ордену «Стародавніх Богів», він приніс багато корисних знань та практик у цю сферу. Абсолютна конфіденційність та фотозвіт - це лише додаткові гарантії його професіоналізму.

Контакти:
+380954988863 (Viber/WhatsApp),
+380638203003,
+380961140804
Пошта: victorlitovsky@gmail.com
Instagram: https://www.instagram.com/victorlitovsky/
Фейсбук: https://www.facebook.com/victorlitovsky/
Сайт: https://www.privorot.net.ua
Сайт: https://hladnik.com.ua
Показати більше

Поділитися оголошенням

Коментарі до оголошення

що б мати можливість залишати коментарі, Увійти або Реєстрація.