Дане оголошення не активне

1з8








Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 28058276
№ 28058276
Переглядів оголошення: 453
Переглядів
сьогодні:2
сьогодні:2
Текстиль у Києві
ДОСТАВКА з ЧЕРНіВЦіВ- Не викликає алергії - тому користуватися можуть усі
- Мякий наповнювач для комфортного і міцного сну.
- Наповнювач рівномірно розподілений по всій ковдрі та не збивається - достатньо легко потрусити ковдру для відновлення обєму.
- Мяка ковдра повторює форму тіла і чудово зігріває.
- Простота у догляді: можна прати в пральній машині та сушити в сушильній машині.
- Виготовляється в Україні з дотриманням європейських стандартів якості.
Розмір:
*150x210 - 1310 грн,
*180x210 - 1490 грн,
*200x210 - 1600 грн.
Функціональна ковдра 2-в-1 "Four Seasons" - прекрасний вибір на цілий рік.
"Four Seasons" складається з двох повноцінних ковдр, які кріпляться між собою за допомогою кнопок. Перша більш обємна і тепла, друга - тонша.
При потребі їх можна використовувати окремо одну від одної.
Зовнішня тканина - біла мікрофібра, що добре пропускає повітря і відводить вологу.
Наповнювач ковдри - антиалергійне полієфірне волокно DoubleAir, об’ємне та легке, добре утримує тепло.
Завдяки технології рівномірного розподілу наповнювача та вистебці фігурними ромбами, наповнювач не збивається, а ковдра довго служить.
Ковдра проста у догляді: можна прати у пральній машині, швидко сохне та зберігає свої первинні властивості.
Зовнішня тканина:
мікрофібра, 100% поліестер
Наповнювач:
100% поліефірне силіконізоване волокно DoubleAir
Щільність наповнювача:
150+250 г/м²
Показати більше
Ковдра 4 SEASONS 2 в 1, Одеяло 180x210см , Мікрофібра
1 490грн
Останні зміни ціни(грн)
Ціна не змінювалася за останні 30 діб
Стан товару
Новий товар - товар в заводській упаковці, в повній комплектації, має гарантійний термін.
Підкатегорії:
Подушки /ковдри
Відгуки про магазин
0 відгуків
Всі відгуки про магазин
Про магазин
Ціни максимально низькі - працюємо за передоплатою 100%
Представник українського виробника -
бренду, який відомий якістю продукції в країнах ЄС і Далекого зарубіжжя.
З моменту заснування в 1996 році компанія міцно зайняла нішу у виробництві домашнього текстилю.
Користувач Текстиль UA розмістив оголошення у категорії Предмети інтер'єру, Дім і сад, Текстиль у місті Київ, Київська область. Він написав "Ковдра 4 SEASONS 2 в 1, Одеяло 180x210см , Мікрофібра", користувач оголосив вартість у 1 490 грн з можливістю торгу. Оголошення було розміщено 15 квітня 2025 р.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.