Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 24194409
Переглядів оголошення: 504
Переглядів
сьогодні:1

Краса/ здоров'я у Києві

Легкозасвоювана форма магнію з витамином В6 і лецитином для відновлення емоційного комфорту , підвищення стійкості до стресів, покращення пам'яті та розумової працездатності.

Дієтична добавка «Магній В6 Баланс»:
*підвищує стресостійкість;
зменшує прояви симптомів стресу: дратівливість, тривожність, прискорене серцебиття та ін;
*зменшуючи реакцію на гострий чи хронічний стрес, сприяє покращенню розумової працездатності;
*повертає стан емоційного комфорту;
*усуває або зменшує симптомы дефіциту магнію та витамину В6 у вигляді м'язових судом та відчуття поколювання у м'язах.

Нашли нас на ogolosha.ua напишите нам в Вайбер, телеграмм +38099-947-5670

Магнію цитрат – 458 (mg) (що відповідає 73 мг Mg2+), витамину В6 (піридоксину гідрохлориду) – 1,5 (mg), лецитину – 40 (mg).
Магній – життєво важливий мікроелемент, кофактор близько 300 ферментів, необхідний на всіх етапах синтезу білкових молекул, амінокислот, триптофану, гему (компонент гемоглобіну), деяких гормонів. Більше половини магнію, що знаходиться в організмі, міститься саме в кістках, решта розподіляється між м'язами та внутрішніми органами. Магній сприяє розслабленню м'язових волокон (мускулатури судин та внутрішніх органів), додатковий прийом магнію при його дефіциті забезпечує антиаритмічний, антиішемічний ефект, сприяє зниженню артеріального та внутрішньочерепного тиску. А ще магній називають «природним антистресовим фактором» завдяки здатності гальмувати процеси збудження в центральній нервній системі та знижувати чутливість організму до зовнішніх стресових впливів. Магній має важливе значення для організму жінок: при вагітності та грудному вигодовуванні та для полегшення фізичних та психологічних проявів передменструального синдрому, зменшення болю під час менструації. Недостатній рівень магнію в організмі може спостерігатися при порушенні режимів харчування (дієта), при збільшенні потреби в магнії або дисбалансі надходження, метаболізму та виведенні магнію (наприклад, при підвищеному фізичному та розумовому навантаженні, стресі, у період вагітності, при застосуванні діуретиків). Про недостатність магнію в організмі можуть свідчити: підвищена збудливість, дратівливість, ознаки тривожності, виявляються шлунково-кишковими спазмами або посиленим серцебиттям (при відсутності серцевих захворювань), слабкість, незначні порушення сну, м'язові судоми, відчуття поколювання у м'язах. Додатковий прийом магнію може допомогти зменшити чи усунути ці симптоми.
Піридоксин (вітамін В6) відіграє важливу роль в обміні речовин і багатьох метаболічних процесах: синтезі та транспортуванні амінокислот, гемоглобіну, простагландинів, сприяє перетворенню фолієвої кислоти в її активну форму, стимулює гемопоез та ін. Вітамін В6 бере участь у процесах жирового обміну жирних кислот, знижує рівень холестерину та ліпідів у крові. Піридоксин потрібний для нормального функціонування центральної та периферичної нервної системи: бере участь у синтезі нейромедіаторів: серотоніну, глутамінової кислоти, ГАМК, а також синтезі та живленні мієлінової оболочки периферичного нерва та аксону. Недостатність витамину В6 призводить до розвитку нейром'язової дистрофії, судом і може розвинутись внаслідок лікування деякими протитуберкульозними препаратами, при обмеженнях раціону харчування або тривалої антибіотикотерапії. Вітамін В6 покращує засвоєння магнію із ШКТ та його проникнення в клітини, потенціює його фармакологічні ефекти. Потреба вітаміну В6 задовольняється продуктами харчування; частично він синтезується мікрофлорою кишківника. Симптоми нестачі витамину, у тому числі – себорейний дерматит, мікроцитарна анемія, симптоми депресії та сплутаність свідомості можуть бути скориговані шляхом додаткового застосування піридоксину.
Лецитин є комплексом фосфоліпідів (фосфатидилхолін, фосфатидилсерин і фосфатидилінозитол) і є найважливішим структурним компонентом оболонок усіх клітин організму, що забезпечує їх бар'єрну функцію, плинність, цілісність і здатність протистояти процесам перекисного окислення ліпідів. Особливо багаті на фосфатидилхолін мембранні структури печінки та головного мозку і саме для цих органів лецитин має виняткове значення. Лецитин бере участь у синтезі ацетилхоліну, що пояснює здатність позитивно впливати на підвищення розумової працездатності та покращення пам'яті. Також він необхідний синтезу мієліну (оболочки периферичного нерва) тому сприяє поліпшенню нервової провідності. Лецитин збільшує розчинність холестерину і перешкоджає утворенню атеросклеротичних бляшок,
Показати більше

Поділитися оголошенням

Коментарі до оголошення

що б мати можливість залишати коментарі, Увійти або Реєстрація.