Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 11430048
Переглядів оголошення: 3961
Переглядів
сьогодні:1

Аксесуари у Луцьку

Не має в наявності, під замовлення , виготовлення 2-3 днів, для уточнення термінів відправки пишіть у чат. В прозоро срібному кольорі тимчасово не виготовляю , заміна прозорих кристалів на сірі чи інших кольорів - потрібен конкретний пишіть, в разі відсутності коментарів до замовлення із вказанням кольору - буде відправлено у сіро- срібному виконанні.

"Морський дракон. Кристальна серія" - це нові авторські прикраси для чарівних дівчат, що цінують чисті, сяючі, однотонні аксесуари.
Починається "Кристальна серія" з гребінця-заколки Морський дракон, виконаного з прозорих льодянистих кристалів, що так звабливо виблискують та кришталевих намистин сріблястих відтінків. При штучному та вечірньому освітленні, штучні стрази набувають максимально чистого яскравого блиску і не поступаються скляним за рахунок цікавої огранки та матеріалу , з якого вони виготовленні . Вони легші за скляні ( що важливо при виготовленні прикрас для волосся - не так обтяжують), та не б'ються.

Розмір приблизно 14 см. Може бути виготовлений гребінь протягом 2-3 днів в іншому однотонному чи комбінованому кольорі. Колір гребінця та ювелірного дроту теж можна змінити на бронзовий чи золотий.
Перш ніж оформити замовлення пишіть в особистий чат . Більше інформації про мене, як продавця і майстриню , та бонуси і знижки - читайте у розділі "Про мене".
https://ogolosha.ua/uk/shop/shop-155559/

Передплата на карту в день замовлення.
Пересилання НП за рахунок отримувача (1-3 дні).
Показати більше

Поділитися оголошенням

Коментарі до оголошення

що б мати можливість залишати коментарі, Увійти або Реєстрація.