
1з10










Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 27968596
№ 27968596
Переглядів оголошення: 106
Переглядів
сьогодні:2
сьогодні:2
Полювання/ риболовля у Львові
Опис ножа Civivi Gramis C23004-2: Гострий, як бритва, і маленький, як зубочистка, — все це про шийний ніж Civivi Gramis, який є одним з наймініатюрніших інструментів в асортименті бренду. Конструкція розроблена ножовим дизайнером Остапом Хелем (Ostap Hel) та підходить не тільки як сувенірний ніж для любителя колекційних речей, а й цілком ефективний помічник в завданнях малої складності, наприклад, у розрізанні картонного паковання або дрібних шнурів. Ніж має фіксовану конструкцію, довжина якої складає 59.1 мм. З них 26 мм припадає на лезо з прямим заточуванням. Профіль клинка sheepsfoot з характерним закругленим кінчиком практично повністю позбавляє інструмент ефективності роботи на укол і одночасно підвищує безпеку експлуатації, зводячи до мінімуму ризик випадкового порізу о вістря. Конструкція виготовлена зі шведської сталі Sandvik 14C28N з сатиновим фінішем, який матує відбитки пальців на металевій поверхні. У цій марці витримано баланс між тривалістю утримання гостроти леза, міцністю та твердістю, що досягає 58-60 HRC, тому можна не переживати за цілісність клинка під час використання та забути про його часте заточування. Ніж утримується за руківʼя двома пальцями. По всій довжині обуха присутні насічки для упору пальцем з метою підвищення контролю над інструментом у процесі різання. До комплекту постачання входить паракорд, закріплений на руківʼї ножа. Також є піхви з кайдекса та сталевий ланцюжок для носіння інструменту на шиї. Характеристики: мініатюрний шийний ніж, розроблений ножовим дизайнером Остапом Хелем (Ostap Hel); фіксована конструкція зі шведської сталі Sandvik 14C28N; твердість клинка – 58-60 HRC; тип обробки – сатинування; профіль клинка – sheepsfoot; тип заточування – прямий; є насічки на обуху для упору пальцем; повна довжина – 59.1 мм; ширина — 15.5 мм; довжина леза – 26 мм; товщина обуха — 1.7 мм; вага – 4.7 г; у комплекті є паракорд, піхви з кайдекса та ланцюжок зі сталі для носіння ножа на шиї.Вид ножа - шийний
Гарантия - 12 місяців
Длина клинка - 26 мм
Марка стали - Sandvik 14C28N
Материал рукояти - Sandvik 14C28N
Твердость клинка - 58-60 HRC
Тип заточки - прямий
Тип ножа - нескладний
Тип товара - Ножі
Толщина клинка - 1.7 мм
Форма клинка - sheepsfoot
Цвет рукоятки - сірий
Показати більше
Коментарі до оголошення
що б мати можливість залишати коментарі,
Увійти
або
Реєстрація.
Ніж Civivi Gramis C23004-2
1 900грн
Останні зміни ціни(грн)
Ціна не змінювалася за останні 30 діб
Відгуки про магазин
0 відгуків
Всі відгуки про магазин
Інші оголошення автора
6 оголошень
Про магазин
БОГОДАР ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНПрофесійні, оригінальні, сертифіковані якісні товари і обладнання з країн Європи: Німеччина, Польща, Бельгія і інші
+Інші країни світуТовари в наявності і під замовленняГарантійне, сервісне і післягарантійне обслуговування
Користувач БОГОДАР Інтернет-магазин розмістив оголошення у категорії Спорт/ відпочинок, Хобі та відпочинок, Полювання/ риболовля у місті Львів, Львівська область. Він написав "Ніж Civivi Gramis C23004-2", користувач оголосив вартість у 1 900 грн з можливістю торгу. Оголошення було розміщено 15 січня 2025 р.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.