
1з12












Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 19644921
№ 19644921
Переглядів оголошення: 881
Переглядів
сьогодні:1
сьогодні:1
Вторинний ринок в Одесі
Продам 2-к квартиру на Александра Невского, Киевский р-н.Цена: 56000 $, реальному покупателю торг.
S: 57,7м²/32,9м²/9,9м², h потолков-2,7м.
Этаж: 4/10
код: 238160
В продаже 2-комнатная квартира с функциональной планировкой: 2 раздельные комнаты, одна комната расширена за счет балкона, кухня площадью 9.9м, так же с выходом на застекленный балкон, раздельный с/у. Квартира расположена на среднем этаже, не угловая.
Новым хозяевам остается вся мебель и техника, можно сразу обживаться. «Заходи и ЖИВИ»
Утеплен фасад дома. Окна выходят на южную сторону, квартира очень светлая. Был выполнен ремонт в светлых тонах, поменяна проводка.
Дом 2000-х годов постройки, находится на тихой улице Киевского района , с очень развитой инфраструктурой. Рядом находятся супермаркеты, детские сады, школы, отличная транспортная развязка.
Звоните!!! Организуем показ в любое удобное для Вас время!!!
Наталья 0630624931 (Viber, WhatsApp, Telegram)
Показати більше
Коментарі до оголошення
що б мати можливість залишати коментарі,
Увійти
або
Реєстрація.
Продам 2-к квартиру на Александра Невского, Киевский р-н.
56 000у.о.
Останні зміни ціни(у.о.)
Ціна не змінювалася за останні 30 діб
Запропонуйте свою ціну продавцю
Увага !!! Пропозицію торгу можна відправляти 1 раз на годину.
Увага !!! Пропозицію торгу можна відправляти 1 раз на годину.
53 200 у.о.-5%
50 400 у.о.-10%
47 600 у.о.-15%
44 800 у.о.-20%
42 000 у.о.-25%
39 200 у.о.-30%
Житл.пл.:
33 m²
Поверх:
4 пов.
Заг.пл.:
57 m²
Кухня:
9 m²
Поверховість:
10 пов.
Вис. стелі:
270 см
Кімнат:
2 -кімн.
Пропозиція:
Посередник
Тип стін:
Цегла
Тип будинку:
Покращена цегла
Планування:
Роздільні кімнати
Комісія:
З комісією
Стан:
Євро ремонт
Зручності:
Интернет, Кондиціонер, Ліфт, Меблі, Телевізор, Холодильник, Балкон, Бронедвері
Відгуки про магазин
0 відгуків
Всі відгуки про магазин
Інші оголошення автора
6 оголошень
Користувач Наталья розмістив оголошення у категорії Продаж квартир, Нерухомість, Вторинний ринок у місті Одеса, Одеська область. Він написав "Продам 2-к квартиру на Александра Невского, Киевский р-н.", користувач оголосив вартість у 56 000 у.о. з можливістю торгу. Оголошення було розміщено 14 липня 2022 р.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.