Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 27721120
Переглядів оголошення: 1227
Переглядів
сьогодні:2

Освіта/ Спорт у Києві

Вітаю! Мене звати Руслана, я викладачка української мови. Допомагаю підготуватися до іспитів, навчаю іноземців української мови та допомагаю перейти на українську з російської. Мої учні, військові та делегати, впевнено себе відчувають у спілкуванні з українцями.

У свій час склала ЗНО на 195 балів, багато читаю та розвиваюся, пишу свою книгу (історична повість), веду блог про саморозвиток (Телеграм-канал "Встигай!"). Філолог за освітою, успішно готую учнів до іспитів.

Готую до НМТ «з нуля» або допомагаю привести знання в порядок, підтягнути матеріал. На заняттях повністю концентруюся на програмі ЗНО, без води та зайвих слів. Навіть складні теми опрацьовую зі студентами без болю і нудьги, пояснюю як все працює, допомагаю зрозуміти природно, без зубріння. На кожному занятті використовуються актуальні матеріали: тексти, відео, аудіо, зображення, адже мова – це в першу чергу життя, а не вправи з підручника та посібників. Проводжу регулярні тестування, а при незадовільних результатах працюємо над помилками.

Також я на зв’язку і у позаурочний час, готова відповідати на питання і підказувати/допомагати у чаті телеграм.

Рідна мова та література – це не важко і не нудно, якщо знайти правильний для себе підхід. Кожен вчиться по-різному, тому ми разом підберемо ефективний стиль роботи, щоб досягти усіх поставлених цілей: надолужити, закріпити, вивчити, удосконалити. З усім можна впоратися)

Пишіть, щоб дізнатися подальші деталі та запланувати перший 30-ти хвилинний пробний урок (безкоштовно, з метою визначити ваш рівень та вибрати оптимальний підхід).

Ціна – 450 грн за годину
10% від оплати іде на допомогу ЗСУ
Заняття онлайн
Показати більше

Поділитися оголошенням