Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 11431773
Переглядів оголошення: 3906
Переглядів
сьогодні:1

Аксесуари у Луцьку

Виготовлення від 3-х днів, для уточнення термінів відправки пишіть у чат. В прозоро срібному кольорі тимчасово не виготовляю , заміна прозорих кристалів на сірі чи інших кольорів - потрібен конкретний пишіть, в разі відсутності коментарів до замовлення із вказанням кольору - буде відправлено у сіро- срібному виконанні.

"Ягідна гілка. Кристальна серія" - це нові авторські прикраси для чарівних дівчат, що цінують чисті, сяючі, однотонні аксесуари. Продовжується "Кристальна серія" заколкою /гребінцем , виконаного з прозорих льодянистих кристалів, що так звабливо виблискують та кришталевих намистин сріблястих відтінків.
При штучному та вечірньому освітленні, штучні стрази набувають максимально чистого яскравого блиску і не поступаються скляним за рахунок цікавої огранки та матеріалу , з якого вони виготовлені . Вони легші за скляні ( що важливо при виготовленні прикрас для волосся - не так обтяжують), та не б'ються.

Поки що, третя робота завершує кристальну серію . Але, якщо новинки Вам сподобались, то можливо саме з Вами , ми зможемо спільно розробити дизайн та втілити нову унікальну прикрасу. Пишіть, запитуйте, з радістю відповім.
На останньому фото для зразку - всі вироби із серії "Кристальна", вони є окремо у моєму магазині на сайті ( як і багато інших авторських прикрас ).

Розмір приблизно 18*6 см. Перш ніж оформити замовлення пишіть в особистий чат . Більше інформації про мене, як продавця і майстриню , та бонуси і знижки - читайте у розділі "Про мене".

Передплата на карту в день замовлення.

Пересилання НП за рахунок отримувача , оплата за доставку - при отриманні посилки.
Показати більше

Поділитися оголошенням

Коментарі до оголошення

що б мати можливість залишати коментарі, Увійти або Реєстрація.