Завантаження

Рус
Інші сфери занять
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії в других сферах зайняти в Алупці

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Требования: грамотная речь, коммуникабельность, уверенный пользователь ПК Обязанности: проведение тренингов, помощь сотрудникам организовать свою работу, отчёты по проделанной работе Условия работы: премии, скидка 20% на ассортимент компании, автобонус Писать на почту ponamarl...
10.08.2021
Алупка, Крим
Робота Вакансії > Інші сфери занять
10 000 грн

Ви не знайшли потрібну вакансію в жодній з рубрик? Тоді вона точно тут! Адже в категорії "інші сфери занять" розміщують усі унікальні пропозиції про роботу, які не підійшли під критерії інших підрубрик. Тут можна побачити вакансії віддаленої роботи, консультанта, продавця в кіоск, різні тимчасові підробітки, посудомийника, прибиральниці, промоутера, консьєржа, помічника керівника і багато інших.

Щоб знайти підходящу для вас пропозицію - введіть ключові слова в рядок пошуку. На сайті реалізований зручний рубрикатор, система фільтрів і оптимізований пошуковий механізм. Завдяки їм, ви зможете знайти що-завгодно за лічені хвилини. Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Розміщуйте своє резюме в базі Оголоша. Тоді роботодавець зможе побачити його ще до публікації оголошення.

За допомогою Ogolosha.ua в Алупці знайти роботу легко і швидко!

Детальніше