Завантаження

Рус
Робота Вакансії
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії у Високому

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Требуются на работу охранники,( НЗ, НВО) мужчины и женщины , вахта 14/7, 21/7. Проживания на территории обьекта за счет фирмы .Дорога до объекта оплачивается. Даются авансы. т.0676073773
21.11.2022
Високий, Харківська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Охоронець
6000 грн
10 000 грн
Лиза ,20 Неоконченное высшее образование Ответственная, целеустремлённая,добрая Курю Опыт работы: - продавец овощей - официант - старший кассир (новая почта)
31.07.2022
Високий, Харківська область
Робота Вакансії > Інші сфери занять
Компания 4service проводит набор Тайных покупателей (подработка в свободное время). Мы приглашаем Вас принять участие в программе по улучшению качества обслуживания в супермаркетах, банках, магазинах одежды и парфюмерии, автозаправочных станциях и других отраслях (направлениях)...
05.02.2022
Високий, Харківська область
Робота Вакансії > Робота для студентів/ Початок кар'єри
5 000 грн

Керівники компаній та менеджери по персоналу, що проводять набір співробітників, раніше зверталися в кадрові агентства. Сьогодні ж більш ефективним є пошук за допомогою спеціалізованих дошок оголошень, що дозволяють економити сили та час. Відібравши в базі даних підходящих кандидатів, на співбесіду можна запросити тільки кількох з них.

Розділ каталогу «Робота - Вакансії» порталу ogolosha.ua буде корисний роботодавцям та здобувачам. Перші обов'язково знайдуть «свого» співробітника, а другі - роботу мрії у Високому. Працювати з базою оголошень можна абсолютно безкоштовно, розміщується кожна вакансія на безстроковій основі та видаляється самим автором після того, як вона стане вже неактуальною. Для більш ефективного пошуку скористайтеся системою фільтрів в пошуку по каталогу: виберіть бажані сферу діяльності та тип роботи, наприклад, неповну зайнятість або стажування.

Детальніше