Завантаження

Рус
Сільгосптехніка

Сільськогосподарська техніка у Прилуках

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Мотоблок трактор та причеп
Слава Україні!!!! Слава ЗСУ Відділ продажів 0991901808,0681426640 Ми - Українське виробництво «Кортес». Виготовляємо надійні одновісні, двовісні причепи та лафети різного цільового призначення. Завжди великий вибір товару, причепи різного кольору, розміру, комплектації під кате...
З відео
2023 р.
02.06.2024
Прилуки, Чернігівська область
Транспорт > Сільгосптехніка
Договірна
Новий

Продати, купити, арендувати сільськогосподарську техніку б/в та новую у Прилуках
В розділі «Сільськогосподарська техніка» розміщені оголошення про продаж техніки б/в або нової.

Тут ви зможете купити: комбайни, трактори, культиватори, сівалки, мотоблоки, борони, косарки, плуги, обприскувачі та інше.

Б/в сільгосптехніка користується великим попитом серед фермерів. Купити б/в трактор, б/в комбайн або б/в мотоблок без посередників ви зможете на безкоштовній дошці ogolosha.ua. На сайті розміщують оголошення як приватні особи, так і спеціалізовані компанії. Купівля б/в сільгосптехніки вигідна, так як вартість її в рази менше нової.

Для зручного пошуку потрібної техніки, скористайтеся фільтрами на сайті. З їх допомогою ви можете переглядати оголошення в потрыбному вам регіоні, місті, а також встановлювати межі ціни і рік випуску с/г техніки.

Шукаєте де продати трактор або культиватор? Подати оголошення про продаж сільгосптехніки у Прилуках

Бажаєте продати кормозбиральну, грунтообробну, садову або іншу сільгосптехніку? На ogolosha.ua можна не тільки купити, але і швидко продати сільськогосподарську техніку нову або б/в. Подати оголошення просто: заповніть анкету, додайте фото і докладний опис.

Купуйте і продавайте сільгосптехніку разом з OGLOSHA.UA у Прилуках!

Детальніше