Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 12960204
Просмотров объявления: 910
Просмотров
сегодня:1

Хоз. инвентарь/ бытовая химия в Киеве

Універсальне поєднання штаму мікробіологічних бактерій, на основі багаторічних експериментів, дозволило винайти та запатентувати максимально дієвий біологічний препарат, який має назву BAKTO ACTIV. Дослідження, які були проведені в європейському союзі, в порівнянні з аналогічними біопрепаратами в Європі, та на інших континентах, дають впевненість в тому, що біопрепарат BAKTO ACTIV є найефективнішим біологічним препаратом в даній сфері його застосування на сьогоднішній день.
Розрахункове споживання біопрепарату в різних об’ємах:
Ємність, л. Тижнева витрата, г. Річна витрата, банок з порошком, * Річна витрата, банок з пігулками, **
2000 10 (або 2 пігулки) 1,07 4
3000 15 (або 3 пігулки) 1,6 6
4000 20 (або 4 пігулки) 2,13 8
5000 25 (або 5 пігулок) 3,67 10
* Дані наведені для банок з порошком (вагою 450г.)
** Дані наведені для банок з пігулками (24шт.)

Пігулки зроблені для зручності, щоб не вимірювати вагу однієї дози біопорошку (5 грамів), в кого немає такої можливості.

Використання може відрізнятися в залежності від індивідуальних умов використання біопрепарату!

Рекомендовано для побутових очисних споруд, вигрібних ям, дренажних систем та для сільськогосподарських тваринницьких господарств.

1. Біопрепарат BAKTO ACTIV призначений для мікробіологічного очищення стічних вод в очисних спорудах, септиках, та у вигрібних ямах, що містять забруднення та інфекції, в плавальних басейнах, покращує санітарні умови в тваринницьких приміщеннях, а також усуває неприємні запахи та мікробіологічне забруднення навколо таких приміщень.
2. Склад та функції.
До складу біопрепарату входить правильно підібраний 100% склад життєздатних непатогенних мікроорганізмів та бактеріальних культур чітко спрямованої дії. Це сухий концентрат нетоксичних бактерій без інертних компонентів. В одній дозі (5г., або в 1-й пігулці) вміщується 25 міліардів спеціалізованих бактерій.
При використанні в побутових очисних спорудах, він покращує їх роботу, розріджує донний осад, і таким чином, зменшує частоту спорожнення, усуває поверхневі відкладання, прочищає каналізаційні дренажні системи, усуває запахи та працює в аеробних і анаеробних умовах. В результаті взаємодії мікроорганізмів фекальні маси переробляються на вуглекислий газ та воду, а також, на легкоутелізовані, придатні для використання в сільському господарстві в якості добрива, речовини практично без запаху!
Ефективно розкладає фекалії, масла органічного походження, ЖИРИ!!!, папір, різноманітну органіку, МИЮЧІ ЗАСОБИ!!!, та т.і.
Стійкий до побутової хімії, за виключенням відбілюючів з великим вмістом хлору. В такому випадку його ефективність зменшується на 20%.
У тваринницьких приміщеннях знижує вологість, зменшує рівень сірководню та аміаку, розріджує та гомогенізує біомасу, у вигрібних ямах запобігає утворенню кірки на поверхні, покращує санітарні умови в середині цих приміщень, значно зменшуючи запахи.
3. Дозування.
• У тваринницьких приміщеннях препарат застосовують у кількості 2 грами на 1м2 площі кожних 14 днів.
• Для очисних споруд та вигрібних ям застосовується 5 грам (або 1 пігулка) на 1м3 стічної води, 1 раз на 7 днів.
• При очищенні озер, ставків, річок і водозаборів, середня доза біопрепарату становить 5 грамів на 1м3 на кожні 30 днів (детальне дозування визначається індивідуально для кожного такого об’єкта). Препарат може використовуватися в присутності тварин, у тому числі водних.
4. Спосіб використання.
Розраховану і зважену (якщо це порошок) кількість біопрепарату вкинути в ємність або септик, або ввести туди через сантехнічний прилад всередині будинку. У тваринницьких приміщеннях відповідну кількість слід розподілити відносно рівномірно по площі господарського подвір’я.
Біопрепарат працює, та відповідає заявленим показникам, при температурі оточуючого повітря +2°С ÷ +45°С.
Біопрепарат абсолютно безпечний для людини, тварин, рослин і навколишнього середовища і не вимагає особливих заходів обережності при його застосуванні.
Термін придатності біопрепарату – 24 місяці з дати виробництва, зазначеної на упаковці.
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.