Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 27614396
Просмотров объявления: 188
Просмотров
сегодня:1

Прочие услуги в Киеве

Спеціалізований ливарний завод "МетЕкспорт" здійснює ливарне виробництво замовних виробів за кресленнями та такого плавильного матеріалу як сталь та чавун.

Чавун-сірий: СЧ10, СЧ15, СЧ20, СЧ25, СЧ30, СЧ35 та ін; високоміцний: ВЧ40, ВЧ45, ВЧ50, ВЧ60 та ін; легований: ЧХ1, ЧХ16, ЧХ16М2, ЧХ32, ЧС5Ш та ін; антифрикційний: АЧС-1, АЧС-5; чавун високолегований, хромистий, зносостійкий, жаростійкий з молібденом: ЧХ16М2; чавун, легований зі спеціальними властивостями: ЖЧЮ-22.

Стль-леговані конструкційні сталі; спеціальні леговані сталі; сталь мартенситного класу; корозійностійка сталь; стали жаростійкі; жароміцна сталь; сталь вуглецева; швидкорізальні сталі; сталі мартенситно-феритного класу; феритний клас сталі; аустенітно-мартенситні сталі; аустенітно-феритні сталі;

Відливаємо продукцію різних напрямків: гідравлічного; суднобудівного; машинобудівного; підйомно-транспортного; гірничорудного та металургійного виробництва; нафтовидобувної галузі; військово-промислової галузі; кар'єрного обладнання; деталі сільськогосподарської техніки; лиття виробів цивільної продукції; чани; чавунні круги діаметром від 40мм та до 2 метрів. Виробляємо як промислові, так і художні, архітектурні виливки.

Для забезпечення високої якості виливків у виробництві використовуються найсучасніші технічні процеси. Кожен етап виробництва підлягає контролю, готову продукцію видаються сертифікати.
Наші фахівці пропонують індивідуальний підхід до кожного замовника, враховуючи його потреби та побажання. У цьому обумовлюються оптимальні умови виробництва, а замовлення виконуються вчасно без порушення тимчасових обмежень.
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.