Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 20266114
Просмотров объявления: 962
Просмотров
сегодня:3

Красота/ здоровье в Киеве

Об'єм: 200 та 220 мл.

THE RITUALS OF SAKURA BODY CREAM / КРЕМ ДЛЯ ТІЛА
Обсяг: 200 мл
Крем для тіла з ароматом квітів вишні та рисовим молочком.
Крему для тіла Sakura має багату текстуру та інтенсивно живить шкіру. Заснований на ароматі квітучої вишні, цей крем для тіла огортає вас легким, довговічним квітковим ароматом.

THE RITUALS OF AYURVEDA BODY CREAM / ЗБАЛАНСОВАНИЙ КРЕМ ДЛЯ ТІЛА
Обсяг: 220 мл
Збалансований крем для тіла з ароматом індійської троянди та гімалайського меду. Поєднує чудовий аромат індійської троянди із заспокійливим ефектом гімалайського меду, які приносять розслаблення тілу та розуму.

THE RITUALS OF DAO BODY CREAM / КРЕМ ДЛЯ ТІЛА
Обсяг: 220 мл
Крем для тіла із ароматом білого лотоса. Поєднує в собі ніжний аромат білого лотоса з поживними властивостями Yi Yi Ren, який традиційно використовується в китайській медицині.

Rituals. Крем для тіла "Karma".
Обсяг: 220 мл. Виробництво Нідерланди.
Розкішний крем з ароматом Священного Лотоса і органічним Білим чаєм забезпечує шкірі вологу, робить її пружною і в той же час обволікає її чарівним ароматом.

Rituals. Крем для тіла "Hammam".
Обсяг: 220 мл. Виробництво Нідерланди.
Збагачений відновлюють органічними Евкаліптом і Розмарином, які допомагають заспокоїти шкіру і роблять її гладкою і шовковистою, доставляє необхідну вологу і харчування шкірі.

Крем для тіла. Ritual of Jing Body Cream.
Обсяг: 220 мл. Виробництво Нідерланди.
Інтенсивно живить свою шкіру кремом для тіла від The Ritual of Jing і насолоджуйтеся відчуттям повного розслаблення. Цей насичений і поживний крем поєднує в собі квітковий аромат священного лотоса і заспокійливий ефект мармеладу, щоб зберегти шкіру гладкою і шовковистою.
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.