Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 19914980
Просмотров объявления: 684
Просмотров
сегодня:1

Прочие услуги во Львове

Виготовляємо металеві конструкції з гарантією як разово, так і серійно. Ми розробляємо креслення на основі Вашого макета та Ваших побажань та одночасно приймаємо замовлення різної складності та кількості. Якісним опрацюванням Вашого технічного замовлення, розробленням креслення займаються досвідчені інженери та конструктори. Завдяки цьому виготовлення замовлення відбувається в обумовлені терміни.

Компанія «Grafix» надає послуги з піскоструменевого (дробоструменевого) очищення поверхонь.
Піскоструменева обробка – це ефективний спосіб очищення матеріалів за допомогою абразиву. Така обробка сприяє видаленню з поверхні слідів корозії, нагару, бруду, лакофарбових покриттів, плям від оливи та інших забруднень. Завдяки такій обробці виробу перед фарбуванням можна значно збільшити термін служби виробу.

Ще один напрямок діяльності Grafix – порошкове фарбування. Основна наша перевага – це піч полімеризації для фарбування металів, довжиною до 9 метрів, фарбування широких та великогабаритних виробів в будь-який колір каталогу RAL.
Ми фарбуємо: профнастил, сітку, листи, вироби листові зварювальні, профільні труби рівні, каркасні вироби з труби або однієї площини (меблі), алюмінієвий профіль, ковані вироби, вироби дрібні однотипні (кляймери, ґудзики, тягарці), скляні вироби, керамічні вироби, декорування у “панчосі”, декорування листів на столі, автомобільні диски.
Grafix – це більше 10 років досвіду та тисячі задоволених клієнтів. Якщо Вас зацікавили наші послуги – телефонуйте!
Телефон: +380933617136
Фарбування - тільки з Grafix!
Наша адреса: Львівська область, Пустомитівський район, с. Хоросно, вул. Центральна 36
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.