Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 20262118
Переглядів оголошення: 948
Переглядів
сьогодні:2

Сировина/ матеріали у Києві

Виливки з металу, металургійна металообробка - литво для техніки і декоративне. Лиття металу за газифікованими моделями - Lost Foam Casting набирає популярності у ливарників, а також розвивається в наших цехах. Виробництво виливків та обладнання обладнанням ливарних цехів, відливання запасних частин з металу для будь-якого обладнання та механізмів, ковшів, розпушувачів та відвалів: зуби, коронки, протектори, адаптери до ківшів екскаваторів, навантажувачів. На трактор противагу. Литі траки для оборонрому, сільгосп- та дорожних машин, сільгосп та тракторні виливки. Зуби для ковша екскаватора, коронка ковша, зуба, лемехи, культиватори. Лиття вантажів для тракторів, а також сільгосп та тракторних виливків із чорних та кольорових металів вагою 0,2-1200 кг. Ливарний цех виготовляє виливки з чавуну, сталі, алюмінію, мідних сплавів до 50 т на місяць - серійні та разові деталі. Лють декоративні та технічні виливки, грати, огорожі, барельєфи, хвіртки, ворота, стовпчики, ліхтарі, лавки, таблички, чавунні гантелі, гирі, обважувачі, млинці. Проектується та поставляється обладнання ливарних цехів та дільниць, розроблено технологію та оснащення, налагодження та впровадження технології. Виготовлення прес-форм для моделей виконують точним литтям. 3D-принтер та 3D-фрезер виготовляє полімерні, пінополімерні, пінопластові та пластмасові вироби, деталі, запчастини.
За урядовим планом Україна перероблятиме на метал більшість руди власного видобутку, а метали – на готову продукцію. Україна дев’ята у світі за експортом металів (19 млн т на рік). Ми експортуємо велику кількість руди, яку за планом післявоєнного відновлення слід переробляти всередині країни. Адже тонна руди коштує 100-150 доларів (США), тонна металу – 500-1000 доларів, а готовий металевий виріб – 1,5-2 тис доларів. Якщо з металевих виробів виготовляти енергетичні машини, то ціна доходить до 15-20 тис доларів за тонну. Безпека України залежить лише від нас самих, для чого нам потрібне власне виробництво зброї на наших стартових майданчиках - підприємствах ВПК. Ставимо питання перед західними партнерами про трансфер військових технологій, аби максимально швидко налагодити виробництво усіх основних видів озброєння: від протиповітряної оборони до бронетехніки, ракет, стрілецької зброї, боєприпасів, літаків та кораблів. Наше завдання – сформувати потужний військово-промисловий комплекс, що стане базою для подальшого розвитку аерокосмічних технологій.
Ключова вимога – локалізація виробництва не менше 60 %. Важливу роль у цьому секторі відіграватиме IT, оскільки Україна робитиме ставку на military-tech. В цьому прикладом для наслідування може бути Ізраїль, який демонструє, як високі військові технології можуть стати двигуном цивільної економіки. Володимир, doro55v@gmail.com, тел. 38-066-1457832
Показати більше

Поділитися оголошенням

Коментарі до оголошення

що б мати можливість залишати коментарі, Увійти або Реєстрація.