Завантаження

Рус
В'язка

В'язка у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Вязка Кокер спаніель
До зв'язки пропонується гарний хлопчик, молодий 2 роки , здоровий, дружилюбний та слухняний. Швидко вивчає команди . Буде перша його в'язка .Має паспорт міжнародного зразка та всі щеплення. Можлива в'язка за цуценя.
25.04.2023
Чернівці, Вінницька область
Тварини > В'язка
Договірна
Хлопець хаскі шукає подругу
Хлопець хаскі 4 роки Шукає подругу для в'язки Всі щеплення в наявності
21.01.2023
Вінниця, Вінницька область
Тварини > В'язка
Договірна
ОбмінОбмін
Кабель Акита Ину Вязка
Кабель с хорошей родословной, привит и давно готов к свиданию. Орденов нет, так как на первом же Юниор победили, но…не коррупцию в рядах клуба. Поэтому больше выставки не посещали.
15.07.2021
Вінниця, Вінницька область
Тварини > В'язка
250 у.о.

Отримати здорове потомство від вихованця - природне бажання власників кішок і собак у Вінницькій області. І до питання вибору пари для свого улюбленця потрібно підійти відповідально - потенційні «наречений» або «наречена» повинні відповідати стандартам породи і мати міцне здоров'я.

Знайти відповідну тварину для в'язки  допоможе портал Ogolosha.ua. Він має сучасний і зрозумілий дизайн, структурований каталог і ціла система вбудованих фільтрів. Опублікувати безкоштовно оголошення тут може компанія або приватна особа. Це робиться легко і просто, в пост можна додати детальний опис тварини і кілька фотознімків з різних ракурсів, щоб збільшити ймовірність швидко відшукати потрібного кандидата.

У цій рубриці також публікується інформація про послуги професійного інструктора по в'язці або зоопсихолога.

Детальніше