Завантаження

Рус
Будівництво/ ремонт/ прибирання
Вид послуги

Електрика у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Компания занимается изготовлением опор марки: СК-22-1.1-1 СК-22-2.1-1
Компания занимается изготовлением опор марки: СК-22-1.1-1 СК-22-2.1-1 СК-22-1.2-1 СК-26-1.1-1 Доставка транспортными компаниями по Украине.По хорошей цене. Также изготавливаем опоры СВ,любых размеров.
Учора в 12:33
Житомир, Житомирська область
Бізнес та послуги > Будівництво/ ремонт/ прибирання > Електрика
50 000 грн
ТоргТорг
ОбмінОбмін
Выполняем работы по проводке электричества, так же установки розеток, автоматов, выключателей, люстр и так далее. Не фирма.
14.06.2021
Житомир, Житомирська область
Бізнес та послуги > Будівництво/ ремонт/ прибирання > Електрика
Договірна

І на етапі ремонту квартири або будинку, і в повсякденному житті вам можуть знадобитися послуги електрика. Виконання будь-яких робіт з електричною проводкою найкраще довірити професійному електромонтажнику. Досвідчений фахівець замінить електропроводку, здійснить монтаж комп'ютерних мереж і виконає їх обслуговування. Йому можна доручити підключення відеодомофона установку відеоспостереження і будь-які інші електромонтажні роботи.

Знайти грамотного і досвідченого майстра у Житомирській області допоможе дошка оголошень оголошено. Шукайте на сайті необхідне із застосуванням пошукового рядка і за допомогою системи фільтрів, підбираючи тільки пости, влаштовують за вартістю, станом, іншому параметру. Можна також упорядкувати всі пропозиції по зменшенню або зростанню ціни, датою появи публікації в базі даних. Якщо на Ogolosha.ua нічого не сподобалося, просто розмістіть зустрічну прохання про допомогу. Це займе буквально хвилину і не вимагає плати.

Детальніше