Завантаження

Рус
Будівництво/ ремонт/ прибирання
Вид послуги

Вентиляція і кондиціонування у Рівненській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Вентиляція - монтаж та проектування ( вентиляция - монтаж, проект )
Вентиляційне обладнання зі складу в м.Рівне з гарантією та професійним монтажем ви можете купити у нас - http://klimatizator.com.ua/ Робимо оцінку об'єктів, підрахунок обсягів необхідної вентиляції, проектування та розроботка технічних рішень а також концепції енергоефективності...
08.01.2024
Рівне, Рівненська область
Бізнес та послуги > Будівництво/ ремонт/ прибирання > Вентиляція/ кондиціювання

Дошка оголошень Оголоша допоможе вам знайти кваліфікованого майстра для установки кондиціонера під ключ, гільзовка димоходів, монтажу системи вентиляції, рекуперації для зниження енергоспоживання. У каталозі представлено безліч пропозицій в цій сфері послуг у Рівненській області від приватних майстрів і компаній.

Проста структура порталу та механізм декількох фільтрів допомагають оперативно відшукати потрібне. Деякі пости для інформативності супроводжуються докладним описом послуг, а часто - ще й фотознімками результатів виконаних робіт.

Користування сайтом абсолютно безкоштовне, ні публікація, ні перегляд інформації не передбачають оплат. Розмістити пропозицію на Ogolosha.ua - справа максимум двох хвилин. Кількість постів від одного автора не обмежена, і вони не блокуються адміністрацією ресурсу з часом, залишаючись в базі даних на будь-який потрібний термін.

Детальніше