Завантаження

Рус
Нерухомість

Продаж та оренда нерухомості у Веселиновому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Дача находится в с.Ясная Поляна. Дом для тех, кто хочет уйти от городского шума. Продаётся с участком в 25 соток, земля приватизированная.
16.02.2023
Веселинове, Миколаївська область
Нерухомість > Продаж будинків > Продаж будинків за містом
820 у.о.
20 000 у.о.
ТоргТорг

Серед нас немає людини, що жодного разу не стикалася б з угодами з нерухомістю. Хтось переїжджає в інший регіон і прагне продати старе житло, хтось, навпаки, купляє квартиру або будинок, тому що володіння ними – це надійний спосіб уберегтися від інфляції та примножити вкладені кошти. Чимало людей шукають житло, щоб орендувати його, інші бажають здати житлоплощу тим, хто потребують даху над головою.

Дошка оголошень ogolosha.ua стане джерелом цінної інформації для продавців та покупців у Веселиновому. Каталог нерухомості у Веселиновому допоможе всім зацікавленим просто і швидко продати або купити житло, здати або зняти його в оренду, поміняти його на інший варіант або автомобіль. Продумана структура, зручний інтерфейс, величезна база оголошень, що регулярно оновлюється – ось основні переваги ресурсу. Знайти потрібне дозволяє реалізована на сайті система пошуку з безліччю фільтрів.

Детальніше