Завантаження

Рус
Дитячий світ

Дитячий світ у Веселиновому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Веселинове
ботиночки б/у 27р для мальчика
носки не сбиты, а немного потерты в целом состояние на 4
27
17.04.2023
Березівка, Одеська область
Дитячий світ > Дитяче взуття
85 грн
Заколочки или резиночки
Светлый фиолет + серебро - цветочки из атласных ленточек Цена за пару 40гр Диаметр цветочка около 7см. Крепление - заколочки 5см или нейлоновая резиночка хорошего качества. Цвет может быть другим;) Пересылка - Укрпочта, Новая почта, Джастин. Пересылку оплачивает покупатель...
Для дівчаток
13.11.2021
Вознесенськ, Миколаївська область
Дитячий світ > Дитячий одяг
40 грн
Новий товар
ТоргТорг

Дитячих товарів (нових і таких, що були у вжитку) зазвичай купується набагато більше, ніж дорослих. Це можна пояснити: дитина швидко виростає з одягу, кокона, шезлонга, коляски. А деякі предмети, наприклад, ходунки або розвиваючі килимки просто стають непотрібними. З іншого боку, з віком з'являється потреба в абсолютно нових речах: беговелі або самокаті, мольберті, домашньої парті. Багато батьків керуються правилом: перш, ніж купити щось нове, потрібно продати щось старе. На допомогу прийде дошка оголошень ogolosha.ua. Вона вирішить проблему разхаращування будинку від вже непотрібних дитячих речей та допоможе швидко знайти необхідний товар. А ще це значна економія сімейного бюджету: продавці зароблять зайву копійчину, а покупці не переплатять, як при придбанні нової речі.

Цей ресурс пропонує величезну базу пропозицій у Веселиновому з продажу та купівлі дитячих товарів, нових та тих, що були у вжитку. Щодня в каталозі сайту з'являється безліч нових оголошень, й переглядати їх та розміщувати можна абсолютно безкоштовно!

Детальніше