Завантаження

Рус
Обмін

Обмін у Глобиному

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Глобине
надежное финансирование
Получите помощь для вашего дома, для вашего бизнеса, для покупки автомобиля, для покупки мотоцикла, для открытия собственного дела, для ваших личных нужд - больше никаких сомнений. Предлагаю персональную помощь в размере от 20 000 евро до 2 000 000 евро с номинальной процентной с...
З відео
11.09.2021
Власівка, Кіровоградська область
Обмін
ОбмінОбмін

Обмін товарами або послугами - відмінний спосіб отримати бажане без фінансових вкладень, за бартером, на порталі Ogolosha.ua можна безкоштовно опублікувати оголошення про обмін речами або знайти того, хто бажає обміняти щось у Глобиному.

У багатьох людей вдома є предмети, якими вони не користуються з яких-небудь причин, причому їх кількість постійно зростає. Сайт дозволить позбутися від непотрібного і отримати натомість дійсно необхідне. Це популярний сьогодні варіант економії бюджету і розумного споживання ресурсів.

Обмінюватися на ogolosha можна чим завгодно, починаючи від одягу, книг і побутової техніки до квартир, машин, земельних ділянок. Публікація відомостей займає лічені секунди, розміщувати пости абсолютно без оплати можуть приватні особи і компанії.

Детальніше