Завантаження

Рус
Робота Резюме
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Робота — Резюме у Глобиному

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Глобине
Шукаємо менеджерів соціальх мереж, робота віддалена, 8 годин. Потрібен ПК або Ноутбук За детальню інформацією звертайтесь Viber/Telegramm/WhatsUp: 093-613-29-03Шукаємо співробітників по всій Україні!Напишіть меніЗ повагою, Наталія.
12.12.2022
Кременчук, Полтавська область
Робота Резюме > Робота для студентів/ Початок кар'єри
15 000 грн
На действующее предприятия требуются сотрудник со стабильной заработной платой! 1) БУХГАЛТЕРА 2) КАССИРА 3) КЛАДОВЩИКА 4) МЕНЕДЖЕРА 5) МАРКЕТОЛОГА 6) НАЧАЛЬНИКА ОТДЕЛА ПРОДАЖ 7) СПЕЦИАЛИСТА ПО РАЗВИТИЮ СЕТИ З/П = СТАВКА + % ( ВЫШЕ СРЕДНЕЙ, КИЕВСКАЯ ) РАБОТАЕМ ТОЛЬКО С ЛУЧШИМИ !!!...
17.08.2022
Кременчук, Полтавська область
Робота Резюме > Інші сфери занять
30 000 грн
Репетитор младших классов по математике и английскому языку
На данный момент учусь в физико-математическом лицее в 7 классе. Отличник, победитель олимпиад по математике и английскому языку (уровень B1). Помогаю с усвоением материала школьникам младших классов по математике и английскому языку. Провожу интересные уроки в онлайн режиме и н...
02.05.2022
Кременчук, Полтавська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор

Шукати сьогодні роботу за допомогою кадрового агентства вважається трохи старомодним. Але й навіщо звертатися туди, якщо існують дошки оголошень, на яких це можна зробити швидше і ефективніше. І найважливіше — безкоштовно! На такі сайти звертають уваги не тільки претенденти на місця, але і керівники підприємств, їх менеджери по роботі з персоналом. Основна перевага таких ресурсів — економія часу претендентів на візити і дзвінки — потрібно лише розмістити своє резюме. Зручно це і роботодавцям, адже вся інформація зібрана в єдиному місці, залишається тільки переглянути оголошення і відібрати відповідні.

Розділ «Робота — Резюме» порталу ОГОЛОША допоможе комусь отримати роботу своєї мрії, а комусь найняти потрібного співробітника у Глобиному. Оголошення розміщуються на ресурсі повністю безкоштовно і на будь-який термін. Щоб резюме працювало ще більш ефективно, в ньому слід вказати бажану сферу діяльності і тип зайнятості (повна, неповна, віддалена, проекти, тощо).

Детальніше