Завантаження

Рус
Обмін

Обмін у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
белые сушенные грибы/білі сушені гриби
продукт виготовлений з дотриманням всіх технологій .для виготовлення одного кілограма сушеного продукту потрібно близько десяти кілограмів свіжезібраного продукту.В СЕТИ НЕ ОБИТАЮ ,все вопросы по-телефону.ПЕРЕПИСКУ НЕ ВЕДУ ,приоритет ответа на КОНКРЕТНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
12.04.2023
Луцьк , Волинська область
Обмін

Обмін товарами або послугами - відмінний спосіб отримати бажане без фінансових вкладень, за бартером, на порталі Ogolosha.ua можна безкоштовно опублікувати оголошення про обмін речами або знайти того, хто бажає обміняти щось у Волинській областй.

У багатьох людей вдома є предмети, якими вони не користуються з яких-небудь причин, причому їх кількість постійно зростає. Сайт дозволить позбутися від непотрібного і отримати натомість дійсно необхідне. Це популярний сьогодні варіант економії бюджету і розумного споживання ресурсів.

Обмінюватися на ogolosha можна чим завгодно, починаючи від одягу, книг і побутової техніки до квартир, машин, земельних ділянок. Публікація відомостей займає лічені секунди, розміщувати пости абсолютно без оплати можуть приватні особи і компанії.

Детальніше