Завантаження

Рус
Віддам безкоштовно

Віддам безкоштовно у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Всем в Ковеле скидка 5 %+100грн на поездки Opti Такси
5% скидка на поездки + от 5 до 100 грн на счёт всем !Введите код 52B6348974 в приложении Оpti Такси и получайте постоянный кэшбек 5% ! А также за первую поездку с промокодом бонус от 5 до 100 грн.Попробуйте и убедитесь , ведь вы ничего не теряете...Желаю приятных поез...
Сьогодні в 12:09
Ковель, Волинська область
Віддам безкоштовно
Новий товар
Всем в Луцке от Opti такси 5%+100грн кэшбек
5% скидка на поездки + от 5 до 100 грн. на счёт всем !Введите код 52B6348974 в приложении Оpti Такси и получайте постоянный кэшбек 5% ! А также за первую поездку с промо кодом бонус от 5 до 100 грн. Попробуйте и убедитесь , ведь вы ничего не теряете...Желаю приятных пое...
Сьогодні в 12:05
Луцьк , Волинська область
Віддам безкоштовно
Новий товар
Дві гарнюні пухнасті киці і один котик шукають нових господарів
Кому маленькі клубочки щастя!!??? Дві грайливі киці та один котик чекають на нових господарів. Не вибагливі, самі їдять, привчені до лотка. Вік 1.5 міс. Телефонуйте і забирайте, віддамо лише в добрі руки!
Позавчора в 10:18
Луцьк , Волинська область
Віддам безкоштовно

Практично в кожному будинку є щось, чим ми не користуємося: речі не за розміром, морально застаріла посуд і побутова техніка, непотрібні книги. Однак не варто викидати їх у сміттєвий бак - вони можуть бути потрібні іншим людям.
У розділі «Віддам даром» на ogolosha віддають предмети у Волинській областй абсолютно безкоштовно. На сайті опубліковані сотні пропозицій про дарування найрізноманітніших позицій, від одягу для дітей і дорослих до косметики, прикрас, меблів, підшивок журналів.

Простий і зрозумілий інтерфейс порталу Ogolosha.ua значно спрощує пошук. Ви зможете миттєво вивести на екран інформацію про те, що хтось передасть вам просто так те, що вам необхідно.
Оголошення в рубриці «Віддам даром» публікуються без оплати. Їх подають приватні особи і бізнес-користувачі, і вони залишаються в базі даних необмежений термін.

Детальніше