Завантаження

Рус
Взаємодопомога

Віддам безкоштовно у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Допомога виїзду за кордон чол.всі необхідні документи
29.08.2022
Луцьк , Волинська область
Взаємодопомога
Дві гарнюні пухнасті киці і один котик шукають нових господарів
Кому маленькі клубочки щастя!!??? Дві грайливі киці та один котик чекають на нових господарів. Не вибагливі, самі їдять, привчені до лотка. Вік 1.5 міс. Телефонуйте і забирайте, віддамо лише в добрі руки!
27.07.2021
Луцьк , Волинська область
Взаємодопомога

Практично в кожному будинку є щось, чим ми не користуємося: речі не за розміром, морально застаріла посуд і побутова техніка, непотрібні книги. Однак не варто викидати їх у сміттєвий бак - вони можуть бути потрібні іншим людям.
У розділі «Віддам даром» на ogolosha віддають предмети у Волинській областй абсолютно безкоштовно. На сайті опубліковані сотні пропозицій про дарування найрізноманітніших позицій, від одягу для дітей і дорослих до косметики, прикрас, меблів, підшивок журналів.

Простий і зрозумілий інтерфейс порталу Ogolosha.ua значно спрощує пошук. Ви зможете миттєво вивести на екран інформацію про те, що хтось передасть вам просто так те, що вам необхідно.
Оголошення в рубриці «Віддам даром» публікуються без оплати. Їх подають приватні особи і бізнес-користувачі, і вони залишаються в базі даних необмежений термін.

Детальніше