Завантаження

Рус
Дитячі автокрісла

Дитячі автокрісла у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Детское бескаркасное автокресло
Детское бескаркасное автокреслоЗАКАЗЫВАЙТЕ ЗДЕСЬ ИЛИ НА САЙТЕ mytoys.pp.ua/landings/ua/kreslo-m2/?uid=0yF12N2cETGhJbL3Безопасность детей в машине всегда на первом месте. Бескаркасное автокресло можно устанавливать на заднее и переднее сидение в авто.Установить авто...
10.06.2021
Вінниця, Вінницька область
Дитячий світ > Дитячі автокрісла
299 грн

Наявність автокрісла або бустера - обов'язкова умова для безпечних поїздок з дитиною. На Ogolosha.ua представлений широкий вибір моделей дитячих автокрісел, купити можна як новий пристрій, так і бу, у Вінницькій області.

Вибирати модель потрібно відповідно до ваги маленького пасажира. На оголоша пропонуються автокрісла люльки для новонароджених бу і в магазинній упаковці, а також варіанти, розраховані на вагу 9-18, 15-25 та 22-36 кг. Для підбору зручно користуватися функцією швидкого пошуку по базі оголошень і фільтрами. Вони залишать в списку тільки ті пропозиції, які відповідають вашим вимогам.

Якщо ваш малюк виріс з старого пристострою що утримує, оголоша допоможе продати його швидко і за максимально вигідною ціною. Інформація про продаж публікується безкоштовно, це правило діє як для приватних продавців, так і для інтернет-магазинів.

Детальніше