Завантаження

Рус
Дитячий транспорт

Дитячий транспорт у Станиці Луганській

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Станиця Луганська
Ролики R-0809 раздвижные размер 34-37, 38-41
Ролики R-0809 раздвижные размер 34-37, 38-41 Шнуровка, бакля с двойной защитой и пяточный ремень. Ботинок мягкий из синтетической кожи в комбинации с сетчатым материалом. Оболочка и манжета из полипропилена. Металлическая подвеска. Кнопочная система регулировки на 4 полных размер...
18.10.2021
Луганськ, Луганська область
Дитячий світ > Дитячий транспорт
38 у.о.
Скейт H-805 скейтборд skate board
Скейт H-805 скейтборд skate board - 9 слоев из Канадского клёна - размер: 31"х8", толщиной 10 мм - Double Kick, три бамбуковых прослойки - верхняя часть: черный Grip tape - нижняя часть: графика - отполированная алюминиевая подвеска Seagull и платформа серии Tortoise - 3 мм PVC п...
18.10.2021
Луганськ, Луганська область
Дитячий світ > Дитячий транспорт
509 грн
Новий товар

Катання на велосипеді або самокаті сприяє фізичному і розумовому розвитку дитини. Під час пересування тренуються всі м'язи тіла, розвивається координація рухів і вміння приймати рішення.

На сайті Ogolosha.ua можна підібрати і купити транспорт для дітей будь-якого віку за адекватними цінами у Станиці Луганській. Тут є три-і двоколісні велосипеди, беговел, ролики, скейтборд, самокати з двома, трьома і чотирма колесами і багато іншого.

Якщо на новий дитячий транспорт не вистачає грошей, на оголоша можна що-небудь підібрати бу в хорошому стані і за доступною вартістю. Велика кількість пропозицій дозволить зробити оптимальний вибір з урахуванням вікових особливостей та індивідуальних переваг дитини.

Портал також допоможе продати те, з чого маленький власник вже виріс. Розміщення інформації здійснюється безкоштовно, при цьому немає обмежень по числу публікацій і терміну їх відображення в базі даних.

Детальніше