Завантаження

Рус
Кімнатні рослини

Кімнатні рослини у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Аспарагус Шпренгера
Аспарагус Шпренгера Горшок объём 10 л. Внутри кольцевая опора 90 см. Плети растения свисают с вершины опоры и лежат на полу (более 2 м, ). Подходит для офиса, холла, большой гостиной, зимнего сада. Находится в Мариуполе на ЖМР "Восточный". Самовывоз. Если обмен, интересуют...
01.09.2021
Маріуполь, Донецька область
Дім і сад > Кімнатні рослини
400 грн
ТоргТорг
ОбмінОбмін

В рубриці «Кімнатні рослини» у Донецькій області розміщені оголошення на тему: "продам кімнатні рослини". Тут ви зможете купити і продати дорослі рослини або відростки, саджанці, насіння, живці, цибулини рослин.

На сайті ogolosha розміщують оголошення як приватні особи, так і компанії. Купити квіткe або кімнатну рослину у приватного продавця набагато дешевше, ніж в спеціалізованому квітковому магазині. Тут ви знайдете невибагливі рослини, за якими не потрібний особливого догляд, - такі підійдуть в офісне приміщення і людям, хто не готовий посилено доглядати за ними; так і рідкісні, що вимагають спеціального догляду, рослини, вони підійдуть справжнім поціновувачам і любителям кімнатних рослин.

На порталі ogoloshaви зможете купити драцену, кактуси, герань, фікус, алое, рождественник, бегонію, традесканції, хлорофітум, фіалку, і також декоративні та екзотичні рослини: цикас, юку, монстеру, пальму, орхідею та інше.

Якщо ви хочете недорого прикрасити приміщення кімнатними рослинами, то заходите на ogolosha.

Купуйте і продавайте кімнатні рослини у Донецькій області разом з OGOLOSHA.UA!

Детальніше