Завантаження

Рус
Меблі
Вид меблів

Меблі для ванної кімнати у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Стелаж
Дерев'яний стелаж, скандинавського стилю від виробника "SaSa", що гарно вписується до відповідного інтер'єру. Висота- 2000мм, ширина- 500мм. Р.S. Під замовлення, тому колір та розмір на Ваш смак та бажання.
02.02.2022
Новоград-Волинський, Житомирська область
Дім і сад > Меблі > Меблі для ванної кімнати
3 200 грн
Новий товар
Купіль у баню, купель, купель офуро, невеликий внутрішній басейн
Виробництво купелей у баню, сауну за індивідуальними розмірами та десятки стандартних варіантів! Кутова купіль, квадратна купель, круглий басейн у приміщенні. Можливість обрати глибину, додати драбину, підсвітку, гідромасажні форсунки та фільтрацію
07.07.2021
Житомир, Житомирська область
Дім і сад > Меблі > Меблі для ванної кімнати
100 грн
Новий товар

Меблі для ванної кімнати повинна бути не тільки естетичними, але й практичними, простими у догляді, вологостійкими. Тільки обравши «правильні» предмети обстановки, ви створите в цьому приміщенні комфортну і затишну атмосферу.

Портал Ogolosha.ua пропонує величезний вибір меблів для ванної кімнати бв і новы у Житомирській області: різноманітні шафки, підставки під умивальник, дзеркала, полки, кошики для білизни. Ви зможете купити цілий гарнітур або окремі його компоненти.

Користуватися сайтом зручно і приємно. Оголошення розміщуються тут абсолютно безкоштовно. Не вимагає оплати і перегляд пропозицій. Вбудований механізм пошуку за лічені секунди знайде потрібне, відфільтрувавши позиції за ціною або наявності супроводжуючого фото і відсортувавши їх за часом появи в базі даних.

Детальніше