Завантаження

Рус
Ігри та ігрові приставки
Тип

Аксесуари у Балті

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Отличные Apple AirPods 3 новые наушники, оригинальные без нюансов
Оригінальні навушники AirPods 3 Були мені подаровані, але я такими не користуюсь. Необхідні гроші, тому продаюНавушники дійсно круті, мають чудові функції: Просторове аудіо, адаптивний еквалайзер, удосконалений акумулятор та захист від води і пилу - все це у абсолютно новому ко...
26.09.2022
Балта, Одеська область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Аксесуари
3 530 грн
Продам гемпад без проводний фірма esperanza
Продам гемпад без провідний фірма Esperanza Полностю робочій. Без чарапен
23.09.2022
Балта, Одеська область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Аксесуари
400 грн

Геймерів у Балті запрошує дошка оголошень ogolosha.ua. Тут можна купити чи продати аксесуари, які зроблять процес комп'ютерної гри максимально приємним. У каталозі на цій сторінці представлені геймерські миші та клавіатури, навушники, ігрові поверхні, симулятори керма або штурвала. Ще тут є кабелі, адаптери, перехідники та інші важливі пристрої.

Знайти тут потрібне – просто й зручно. Каталог чітко структурований, всі його позиції відфільтровуються за будь-яким бажаним параметром: ціновим діапазоном, станом товару, часом появи в базі даних сайту, наявністю супроводжуючого фото. Користуються ресурсом абсолютно безкоштовно покупцям та продавцям. Серед останніх – не тільки приватні особи. Свої пропозиції тут розміщують також компанії – магазини, ремонтні майстерні, виробники електроніки.

Детальніше