Завантаження

Рус
Ігри та ігрові приставки
Тип

Ігри та ігрові приставки у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Джойстик Геймпад игровой контроллер PS3 Playstation 3 Новый
Джойстик Геймпад игровой контроллер PS3 Playstation 3Беспроводный.С встроенным аккумулятором.Зарядка через usb кабель.Новый. Не использовался.
21.12.2023
Чернівці, Чернівецька область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Аксесуари
275 грн
Новий товар
Продам акаунт бравл  старс  400 грн
Продажа акаунту бравл старс скіни є но не робив скріни 16к +
07.06.2023
Чернівці, Чернівецька область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Герої ігор
400 грн
ТоргТорг

Ігрові приставки відносяться до дорогих придбань, відшукати їх за доступною вартістю непросто. Сайт ogolosha.ua пропонує безліч оголошень з продажу такої техніки у Чернівецькій області. Більшість представлених варіантів – вживані пристрої, вони настільки ж функціональні, як нові моделі, але дешевші. Вам принципово купити гаджет, що не був у вжитку? Шукайте на сайті товари від магазинів. На Оголоша можна знайти безліч іншої електроніки.

Користуватися порталом продавцям та покупцям можна абсолютно безкоштовно, пропозиції розміщуються в базі на необмежений термін – до втрати своєї актуальності. Знайти потрібну річ за лічені секунди допоможе вбудований пошук з системою фільтрів. В каталозі є комп'ютерні ігри, джойстики, симулятори автомобільного керма, інші аксесуари. Окремий розділ присвячений персонажам в онлайн-іграх – їх також активно купують чи продають.

Детальніше