Завантаження

Рус
Комп'ютери та коплектуючі
Вид товару

Інший товар у Балті

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Балта
3D принтер Creality Ender 3 Pro
SKR MINI E3 TMC2209 заменяемыеЄкструдер BMGУстановлен новый бесшумный вентилятор на блок питанияСтоят усиленные пружины стола На столе стеклоВсе вопросы по телефону +38********59
15.09.2022
Ананьїв, Одеська область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Інший товар
10 000 грн

Моделей комп'ютерів існує багато, і комплектуючих до них, відповідно, теж. Складно все перерахувати. І, якщо вам не вдалося відшукати щось в основних категоріях, швидше за все, це можна знайти тут. У даній рубриці пропозиції публікують як приватні продавці і покупці, так магазини і скупники. Тут можна зустріти такі товари, як: відеокарти, джерела безперебійного живлення, комутатори, програматори, адаптери, сплітери, різні плати, підсвічування для ПК, модулі та багато іншого.

Купити, продати або обміняти це все у Балті допомагає дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. Платформа має зрозумілий інтуїтивний дизайн. Користуватися їй зможе кожен. Розміщувати і знаходити публікації дуже швидко і легко. І все це абсолютно безкоштовно. Кількість публікація необмежено. Сайт щодня відвідують тисячі користувачів, тому відгуки починають надходити практично відразу після розміщення оголошення.

Детальніше