Завантаження

Рус
Комп'ютери та коплектуючі
Вид товару

Настільні комп'ютери у Криму

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
-50%
Продам комп'ютер
Продам комп'ютер в гарному стані. В комплекті: монітор, системний блок, клавіатура, миша, санбуфер, колонки, відеокамера.
12.02.2024
Калинівка, Крим
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Настільні комп'ютери
1 800 грн
ТоргТорг
Apple Mac Mini для настольных ПК Core i5 8 ГБ 256 ГБ SSD
Apple Mac Mini для настольных ПК Core i5 8 ГБ 256 ГБ SSDТовар проверен и полностью функционален. Все порты не повреждены.Что включено:(1)Настольный компьютер Apple Mac Mini A1347, 2,60 ГГц, Intel Core I5-4278U, 8 ГБ ОЗУ, 256 ГБ SSD (1) шнур питанияWhatsApp: +142...
31.01.2022
Алупка, Крим
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Настільні комп'ютери
300 у.о.
ТоргТорг

Вважається, що серед всієї комп'ютерної техніки найбільшим попитом користуються ноутбуки. Однак настільні ПК не здають своїх позицій. Їхня конструкція дозволяє швидше та простіше, ніж в лептопі, провести модернізацію пристрою - достатньо замінити в системному блоці жорсткий диск, відеокарту чи модуль ОЗП. Друга причина любові користувачів – доступна вартість моделей: при рівних основних параметрах цей пристрій зазвичай дешевше за ноутбук.

І все ж це досить дорога покупка. Способом заощадити стане придбання вживаного комп'ютера. Така електроніка активно продається, але не через несправність: просто її власники регулярно купують собі більш сучасні гаджети.

Купити, продати настільний комп'ютер у Криму пропонує сайт ogolosha.ua. На його сторінках представлено безліч пропозицій подібних товарів, таких, що були у вжитку, та нових, адже розміщувати тут оголошення можуть приватні особи та компанії - магазини й виробники.

Детальніше