Завантаження

Рус
Ноутбуки та аксесуари
Вид товару

Запчастини для ноутбуків у Прилуках

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку ми знайшли 0 оголошень.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Прилуки
Acer 5536G (5236g, 5542g) розборка
Ціна вказана за все в зборі, якщо потрібно щось окремо - питайте. Все ціле і справне Кришка+рамка матриці - має незначні подряпини Петлі Шлейф матриці Топкейс (верхня частина корпуса) Піддон (нижня частина корпуса) - має незначні подряпини Сервісні кришки Корзина HDD С...
Сьогодні в 22:21
Згурівка, Київська область
Електроніка > Ноутбуки та аксесуари > Запчастини для ноутбуків
800 грн
ТоргТорг

Для ремонту чи модернізації ноутбуків потрібні деталі. Деякі коштують недорого, тому придбаються в магазині. Це шлейфи матриці, роз'єми USB, петлі кришки. Однак такі вузли електроніки, як жорсткий диск, екран, материнська плата - це досить дороге придбання. Розгляньте можливість купити їх «з рук», а допоможе в цьому дошка оголошень ogolosha.ua. Вона пропонує безліч запчастин для ноутбуків {у Прилуках}. Вам важливо мати виключно нові комплектуючі та аксесуари? Вони також представлені на сайті. Просто в системі фільтрів вкажіть відповідний стан деталей. При бажанні відсортуйте позіції за кращим ціновим діапазоном та наявністю в оголошенні фотографій або відео.

Допомагає ресурс й продавцям: власники непотрібних, але справних компонентів, що залишилися після апгрейду техніки, можуть позбутися них, заробивши зайву копійку. Інформацію на Оголоші можна розмістити безкоштовно, на будь-який термін.

Детальніше