Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Техніка для дому
Вид техніки

В'язальні машини

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Вязальная машинка Silver Reed SK-280/SRP60N в идеальном состоянии!
Продаю Вязальную машинку Silver Reed SK-280/SRP60N в идеальном состоянии! Полная комплектация! Использовалась всего пару раз! Отправляем на следующий день после звонка НОВОЙ ПОЧТОЙ!Если нужна дополнительная информация звоните на любой из телефонов указанный ниже!
21.05.2020
Краматорськ, Донецька область
Електроніка > Техніка для дому > В'язальні машини
20 000 грн
Продам 2-х фонтурную вяз. машину TOYOTA KS 858/KR 506
Продам 2-х фонтурную вязальную машину TOYOTA KS 858/KR 506 японского производства. Игольница на 200 игл. Раппорт рисунка -12 петель, есть кнопки для создания собственных узоров, в комплекте ажурная каретка, перфокарты с рисунками и чистые. Перфоратор для создания собственных р...
24.06.2019
Миколаїв, Миколаївська область
Електроніка > Техніка для дому > В'язальні машини
22 000 грн
ТоргТорг
Продам иглы к вяз машине ТАЙОТА 858 и 506
Продам иглы к вяз машине ТАЙОТА 858 и 506 Оригинал – Япония 858—10грн. 506 – 6грн.
24.06.2019
Миколаїв, Миколаївська область
Електроніка > Техніка для дому > В'язальні машини
6 грн

В'язання - найдавніший спосіб створення предметів гардероба. Тренд останніх років - не ручне в'язання, а машинне. Його перевага зрозуміла: швидко виготовляється чимало оригінальних якісних речей. Крім промислових моделей, існує й устаткування для будинку, доступне за ціною, менш функціональне, але воно відмінно справляється із більшістю завдань. Тому такі пристосування міцно увійшли в життя рукодільниць. А виробники випускають на ринок все більш вдосконалені варіанти, в тому числі комп'ютерізовані.

В каталозі дошки оголошень ogolosha.ua представлені в'язальні машини будь-якого класу, а також аксесуари до них. Щоб знайти потрібне, скористайтеся вбудованим пошуковим механізмом, який сортує позиції за будь-якими параметрами. Наприклад, можна відшукати пропозицію в бажаному ціновому діапазоні, новий або вживаний товар. Є можливість відфільтрувати інформацію по регіону України, вивести на екран ті оголошення, що з'явилися в базі даних останнім часом.

Детальніше