Завантаження

Рус
Тв/ відеотехніка
Вид техіки

Інша ТВ/ відеотехніка у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
IP камера бездротова Міні А9 1080P Full HD c WIFI відеокамера чорна
Доставка Укрпоштою або Новою поштою натиснувши на "купити з доставкою". Самовивозу в нас поки що немає.IP камера бездротова Міні А9 1080P Full HD c WIFI нічного бачення на магнітній основі відеокамера чорна + тримач-підставкаМініатюрна HD IP камера з Wi-Fi для відеоспостереже...
16.01.2024
Житомир, Житомирська область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Інша ТБ / відеотехніка
177 грн

Портативні телевізори, мобільні DVD-плеєри, SMART-приставки й багато чого іншого зручніше купувати в інтернеті, ніж в офлайні. Купити чи продати дрібну телевізійну та відеотехніку у Житомирській області допоможе дошка оголошень ogolosha.ua. В її каталозі ви знайдете пропозиції від магазинів (в упаковці) та приватних осіб (нові чи старі). Другі анітрохи не відрізняються від перших по функціональності, їх продають через непотрібність. При цьому їх вартість буває на порядок нижче, ніж у магазинних.

Відшукати потрібне можна вбудованим пошуковим механізмом із системою фільтрів. Користувач просто вказує бажаний ціновий діапазон, стан предмету. Виповніть сортування за часом появи інформації в базі даних, наявності супроводжуючого фото, ціною. В останньому випадку вгору сторінки виводяться найдорожчі або найдешевші товари. Робота з сервісом повністю безкоштовна для покупців та продавців.

Детальніше