Завантаження

Рус
Тв/ відеотехніка
Вид техіки
Тип
Рідкокристалічні
Плазмові
Інші телевізори
Марка
Acer
Akai
Akira
Aquavision
BBK
BEKO
BRAVIS
Bang&Olufsen
BenQ
Cameron
Conrac
Daewoo
Dex
Digital
Elenberg
Erisson
Ergo
Fujitsu
General
Grundig
Hanns.G
Hantarex
Hitachi
Hyundai
Izumi
JVC
LG
Liberton
Loewe
Manta
Metz
Mitsubishi Electric
Mystery
NEC
Novex
Orion
Panasonic
Patriot
Philips
Pioneer
Polar
Prestigio
Prima
Rainford
Rolsen
Runco
SAGA
Samsung
Sansui
Sanyo
Saturn
Sharp
Shivaki
Sony
Supra
TCL
Techno
Thomson
Toshiba
Trony
Vestel
VR
WEST
Xoro
Вітязь
Горизонт
Рубін
Електрон
Інша марка

Продаж телевізорів у Рівненській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Телевизор LG 43UJ630V смарт ТВ (Читать описание)
К вашему вниманию продам вот такой смарт телевизор фирмы LG 43UJ630V Телевизор практически новый, в пленке. Из дефектов повреждена матрица, не удачно пережил доставку - смотрите фото. Все остальное в ТВ целое и рабочее, в мастерских не был, чудо-мастера его не колупали!Цен...
LG
Сьогодні в 17:11
Рівне, Рівненська область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Телевізори
2 750 грн

Старі телевізори продають із різних причин, не обов’язково тому що пристрої прийшли в непридатність. Просто їхній власник придбав нову, більш сучасну техніку та прагне позбутися від старої моделі. Число бажаючих придбати ці гаджети з рук, величезна. Якщо обладнання є застарілим в моральному плані, але анітрохи не втратило з технічної точки зору, воно коштує значно дешевше, ніж ті ж товари на полицях магазинів побутової електроніки.

Купити чи продати телевізор у Рівненській області допоможе дошка оголошень ogolosha.ua. Портал абсолютно безкоштовний, дуже зручний в роботі. Реалізований на сайті механізм швидкого пошуку та система фільтрів за секунду виведуть на екран результати, що можуть вас зацікавити. Просто відсортуйте усі позиції по типу екрану (плазмовий, рідкокристалічний, кінескопний), вкажіть бажану ціну та виробника. Щоб заощадити на доставці, відфільтруйте тільки продавців вашого регіону. Також можна відібрати лише оголошення, супроводжувані фотографіями товару.

На Оголоша також представлений величезний вибір аксесуарів для ТВ та відеотехніки. Можна відразу придбати будь-якого виду кабель, антену, підсвічування, тюнер і навіть проектор.

Детальніше