Завантаження

Рус
Музичні інструменти
Тип інструменту

Акустичні гітари у Балті

Звичайні оголошення

Знайдено 4 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Балта
Классическая гитара Yamaha C40
Классическая гитара Yamaha C40 в комплекте с качественным тёплыми чехлом, подножкой и струнами. Состояние как новая. Купили ребёнку, но не было времени заниматься.
15.09.2022
Гайворон, Кіровоградська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Акустичні гітари
2 000 грн
Продам гитару срочно
Продам гитару срочно в работу хорошем состоянии без никаких проблем настроена и звучит отлично по всем вопросам обращайтесь по Вайбере
31.07.2022
Перешори, Одеська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Акустичні гітари
1 650 грн
Продам гитару в хорошем состоянии
Продам гитару шестиструнную, состояние на фото, гитара под железные струны (стоят хорошие,) есть незначительные трещинки,но на звук они не влияют, играю на ней с момента покупки, продаю по ненадобности ( звоните на номер телефона ( +38********58 ) )
26.07.2022
Борщі, Одеська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Акустичні гітари
1 600 грн
Гитара stagg акустика  сумка в ПОДАРОК
Продам гитару. Идеальное состояние.Хранилась в чехле) Так и не нашли время использовать ее…
21.06.2022
Подільськ, Одеська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Акустичні гітари
2 400 грн

Величезний вибір одного з найпопулярніших музичних інструментів у світі - акустичних гітар - представлений в каталозі дошки безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. Гітаристи у Балті можуть знайти тут те, що потрібно - варіанти для різних музичних стилів і для будь-якого бюджету. На цій сторінці є нові та вживані товари. Другі коштують значно дешевше, але якість їх майже завжди настільки ж висока. Тут також можна знайти різноманітні аксесуари: струни, чохли, медіатори і багато іншого.

Відшукати потрібне не представляє складнощів. Реалізований в каталозі інтелектуальний пошуковий механізм, фільтрація і опція сортування дають можливість швидко відібрати позиції з важливих показників - часу появи на сайті (щоб бачити тільки ту інформацію, що з'явилася в останні години або дні), станом речі (будь-яке, нове, старе), вартості. Передбачено окремий фільтр по бренду товару.

Детальніше