Завантаження

Рус
Музичні інструменти
Тип інструменту

Синтезатори у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Ремонт синтезаторів
Ремонт синтезаторів різних моделей. Відновлення динаміки на клавіатурі, кнопок управління на палелі, заміна фільтрів і так далі.
З відео
03.07.2022
Житомир, Житомирська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Синтезатори
Договірна
Цифровое пианино Nord Piano 3 электронное фортепиано original
Купил себе 2 года назад (апрель 2019) у единственного официального дистрибютора в Украине - https://i.imgur.com/RLqztt8.png , https://www.nordkeyboards.com/distributors , http://www.realmusic.ua/catalog/firms/products/.firm/195/.series/753/.type/4/ - сейчас у них идентичная вер...
З відео
18.06.2021
Житомир, Житомирська область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Синтезатори
64000 грн
62 000 грн

Синтезатори - від дитячих до професійних - у Житомирській області продають і купують за допомогою безкоштовної торгового майданчика Ogolosha.ua. В її каталозі представлені моделі нові, в магазинній упаковці, або старі. Другі - не обов'язково зламані: музичні інструменти продають, коли вони стають просто нецікаві і неактуальні власнику. На сайті ви знайдете синтезатори виробництва Korg, Yamaha, Roland і інших марок, сучасні та раритетні варіанти.

Пропозиції про продаж розміщуються на оголоша на будь-який необхідний час, вони не видаляються автоматично через тиждень або місяць, і число публікацій від кожного користувача може бути будь-яким.

Не знайшли нічого підходящого? Опублікуйте оголошення про бажання купити інструмент, вказавши його бажані параметри.

Детальніше