Завантаження

Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Роликові ковзани у Рівненській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Комплект защиты для катания - NILS EXTREME (новые)
К вашему вниманию продам вот такую новую защиту для катания NILS EXTREME.Nils Extreme - широко известный в Европе польский бренд товаров для активного отдыха. Продукция под этим брендом отличается своим качеством, надежностью, соответствием европейским нормам и стандартам.Nil...
Учора в 14:59
Рівне, Рівненська область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Роликові ковзани
399 грн
Продам ролики
Продам роликові ковзани. Стан легке б.в. Розмір 35-39
20.09.2023
Дібрівськ, Рівненська область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Роликові ковзани
500 грн
ТоргТорг

Ролики - прекрасний спосіб підняти настрій і весело провести час. Щоб почати кататися, потрібно купити роликові ковзани Roces, Rollerblade, Seba або іншого бренду і викроїти в своєму графіку трохи вільного часу.

На оголоша можна вигідно придбати у Рівненській області ролики для дорослих або дитячу класичну або розсувну модель. Тут є і варіанти з чотирма колесами, що відрізняються більшою стійкістю - якраз для початківця роллера.

Сайт відрізняється зручним і зрозумілим інтерфейсом. Знайти потрібне за лічені секунди дозволить реалізований в каталозі інтелектуальний пошуковий механізм. Вбудована в нього система фільтрів і опція сортування дозволяє впорядкувати всі позиції за важливим вам параметром. Кількість публікацій від авторів - приватних осіб або компаній - не обмежена, і вони можуть залишатися на сторінках порталу необмежено довго.

Детальніше