
1з8








Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 27238717
№ 27238717
Переглядів оголошення: 415
Переглядів
сьогодні:1
сьогодні:1
Продаж приміщень у Нікополі
Пропонуються до продажу будівлі і споруди тепличного комплексу, який знаходиться за адресою: Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Катеринівка, вул. Київська, 11. До складу комплексу входить 23 будівлі, з яких:- 7 теплиць 1989, 1995 р.п. заг. площею 6,35 га;
- 3 ангари заг. площею 1460,6 кв.м.;
- 2 склади заг. площею 713,3 кв.м.;
- будівля управління заг. пл. 802,8 кв.м.;
- будівля котельні заг. пл. 1 061,3 кв.м.;
- будівля їдальні заг. пл. 543,2 кв.м.,
- будівля майстерні автогаражу заг. пл. 1 193,5 кв.м. та ін. допоміжні будівлі.
Каркас промислових теплиць виготовлено з оцинкованого профілю типу "Антрацит" під скло, яке можна за бажанням замінити на полікарбонат.
Висота конструкцій - 3 м.
Теплиця типу "Антрацит" - це довговічна, міцна і надійна конструкція, здатна протистояти будь-яким погодним умовам.
Такі конструкції служать своїм власникам в якості:
- теплиць для вирощування сільськогосподарських культур (огірки, томати тощо);
- садків для вирощування плодових дерев;
- плантацій для вирощування грибів;
- квітників.
Тепличний комплекс розташований в межах ділянки площею 18,5823 га (к/н 1222985500:01:004:0660), цільове призначення - для іншого сільськогосподарського призначення. Форма власності - державна, ділянка перебувала в оренді.
Комплекс має закриту територію з асфальтованим покриттям, огороджену парканом, обладнану підїзними шляхами та мережами електропостачання.
Знаходиться на околиці села Катеринівка, на відстані 1 км від м. Покровськ.
Продаж майна відбуватиметься на умовах відкритого аукціону.
#956925
Показати більше
Коментарі до оголошення
що б мати можливість залишати коментарі,
Увійти
або
Реєстрація.
956925 продаж виробничі приміщення Нікопольський, Нікополь, 13631538 г
13 631 538грн
Останні зміни ціни(грн)
Ціна не змінювалася за останні 30 діб
Площа:
69275 m²
Поверх:
1 пов.
Поверховість:
3 пов.
Вид приміщ.:
Приміщення пром. призначення
Пропозиція:
Власник
Нікополь,
Дніпропетровська область
Дніпропетровська область
Відгуки про магазин
0 відгуків
Всі відгуки про магазин
Інші оголошення автора
6 оголошень
Користувач Євгенія розмістив оголошення у категорії Нерухомість, Продаж приміщень у місті Нікополь, Дніпропетровська область. Він написав "956925 продаж виробничі приміщення Нікопольський, Нікополь, 13631538 г", користувач оголосив вартість у 13 631 538 грн з можливістю торгу. Оголошення було розміщено 19 квітня 2023 р.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.