Завантаження

Рус
Домашній персонал
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме домашнього персоналу Куликівці

Звичайні оголошення

Ви няня, вихователь для самих маленьких або тьютор? Отримали педагогічну освіту, любите дітей? Можливо, шукайте роботу нянею Куликівці? Може, є бажання попрацювати домробітницею, але немає досвіду? Це не біда! Додайте своє резюме на ОГОЛОШУ. Абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі. Від вас вимагається лише побільше даних: освіта, сертифікати (якщо відвідували курси), які посади і де займали раніше, сімейний стан та ін. Чи володієте кількома іноземними мовами? Який графік роботи розглядаєте — часткова зайнятість, на повний день, у вихідні, день через день, тощо? Очікуваний рівень заробітної плати? Вкажіть всю інформацію, щоб роботодавець міг запросити вас на особисту зустріч!

Якщо ви шукаєте домашній персонал Куликівці, то опублікуйте вакансію на порталі або займіться пошуком самостійно. Так буде швидше. Плюс, можна відразу обирати кандидатів, які відповідають вимогам.

Прибирання будинку, догляд за дитиною, потреба в кухареві або водієві для сім'ї — незалежно від того, які послуги будуть надаватися, на дошці оголошень багато гідних претендентів! Знаходьте, телефонуйте і запрошуйте на співбесіду прямо зараз!

Детальніше