Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме вихователь

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Вихователь в приватний садочок
Шукаємо вихователя в приватний садочок Центру репетиторства VAISOT Вимоги: Досвід роботи від 1 року, вища, або незакінчена вища педагогічна освіта, дошкільне, початкове навчання або психолог; Володіння сучасними розвиваючими методиками; Гарні організаторські здібності; Творч...
17.05.2024
Харків, Харківська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Вихователь
13 000 грн
Курсова, дипломна, практика, магістерська ,стаття, реферат_презентація
Допомога в написанні контрольних, курсових, дипломних (магістерських) робіт, звіту з практики, наукові статті, презентації велика кількість напрямків . Телефонуйте і пишіть будь ласка на номер який бачите на картинці. МАТЕМАТИКА, ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ...
17.04.2024
Одеса, Одеська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Вихователь
Договірна

Любите дітей і бачите себе в освітній сфері? Професія вихователя саме те, що потрібно. Фахівці виконують багато функцій. Дивляться і доглядають за дітьми в дитсадку, займаються навчанням, беруть участь у вихованні. Крім того, посади є в школах-інтернатах, дитячих будинках та інших закладах з виховним ухилом.

У приватних дитячих садах заробітна плата на порядок вище, і часто потрібні знання англійської мови. Вихователю не завжди потрібна вища педагогічна освіта. Все залежить від наймача (і батьків). А те, що потрібно, так це вміння організовувати ігри, навчати базовим речам (горщик, правила поведінки за столом, чистка зубів, самостійно одягатися й тощо). Вихователька взаємодіє з малюками цілий день, тому без комунікабельності і терпимості, організованості і врівноваженості ніяк не обійтися.

Швидкий і простий спосіб знайти роботу є. Розміщення резюме на ОГОЛОШІ. Дошка оголошень – величезна база викладачів різних вікових груп, лаборантів і наукових співробітників. Публікації безкоштовні і на безстроковій основі для всіх користувачів. Не забувайте про контакти, щоб роботодавці могли зв'язатися і запросити на співбесіду!

Детальніше