Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері краси, фітнесу та спорту у Рівненській області

Звичайні оголошення

Спорт — невід'ємна частина вашого життя? Шукаєте роботу фітнес інструктором у Рівненській області в тренажерному клубі? Мрієте навчити інших танцям або йозі? Ще зі шкільної лави захоплювалися мейкапом, зачісками і модою? Додайте своє резюме стиліста, візажиста чи майстра нігтьового сервісу на дошці оголошень ОГОЛОША. На публікацію піде 5 хвилин. Розміщення абсолютно безкоштовне і на безстроковій основі, а коли буде потрібно, то можна деактивувати об'яву. Від вас вимагається якомога більше інформації: освіта, досвід, бажаний рівень заробітної плати та ін. Відвідували курси? Які? Додайте свої сертифікати. Часткова або повна зайнятість? Тільки по вихідним? Обов'язково вказуйте!

Знайти тренера, адміністратора в зал, перукаря або колориста в б'юті салон дуже просто через портал ОГОЛОША. У базі претендентів ви зможете підібрати кандидата, відповідного до вимог вашого закладу. Це куди швидше, ніж чекати відгуків на вакансію.

У сфері краси і спорту зайнято багато експертів, і стільки ж молодих фахівців прибуває. Закінчують тренінги, постійно вдосконалюють свої навички і розвиваються. Почніть свою кар'єру в цій області прямо зараз своїм резюме!

Детальніше