Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме SEO-оптимізатор у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

Шукаєте роботу СЕО-оптимізатором у Чернівецькій області? Це затребувана професія, що дозволяє мати гідний рівень доходу. Зайнятість може бути віддаленою або проектною (якщо необхідно підняти в топ видачі певні сторінки замовника). Багато комерційних організацій наймають фахівців з просування сайтів в штат для власних потреб.

Для яких завдань? Аналіз сайту для пошукових систем, моніторинг конкурентів, розробка стратегії розкрутки, впровадження задуманих заходів (створення/заміна сторінок для більшої продуктивності, закупівля посилань, поліпшення семантики і ін.), відстеження пошукових алгоритмів, адаптація під них порталу і т. д. Якщо кампанія успішна , то аудиторія прибуває, підвищується рівень продажів.

Якщо у вас вже є успішні кейси – додавайте в своє резюме. Чим більше інформації ви надасте для роботодавців, тим вищі шанси отримати запрошення на співбесіду. Розміщення на дошці оголошень ОГОЛОША безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів. Необов'язково регулярно активувати публікацію, вона може бути деактивована тільки власником.

Детальніше