Завантаження

Рус
Управління персоналом/ HR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів з управління персоналом та HR у Прилуках

Звичайні оголошення

Шукаєте роботу менеджера з персоналу у Прилуках? У вас немає досвіду або вже доводилося бути HRом на підприємстві з великим штатом? Для фахівців відділу кадрів найнеобхідніше — комунікабельність. Не менш важливим є знання трудового кодексу, володіння навичками ділового спілкування. Основи психології допомагають у вирішенні спірних ситуацій. «Людські ресурси» — це не просто табелювання відвідування й записи в трудовій книжці, а ще відбір кваліфікованих кандидатів на посади, організація робочого процесу, різних тренінгів та інші способи підвищення ефективності роботи.

Почніть свій кар'єрний шлях з розміщення резюме на ОГОЛОШІ. Публікація на безстроковій основі і абсолютно безкоштовно. Вкажіть побільше інформації про себе, свої вміння, освіту, проходження курсів, знання іноземних мов. Очікуваний рівень заробітної плати? Можливо, підходить тільки часткова зайнятість? Додавайте месенджери, соціальні мережі та інші контакти, щоб вас могли «розглянути поближче» і запросити на співбесіду!

Шукаєте інспектора відділу кадрів? Придивіться до претендентів на ОГОЛОШІ. Це велика база кандидатів, готових приступити до обов'язків вже зараз. Пошук в розділі «резюме» спростить знаходження нових експертів для компанії!

Детальніше