Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: помічник адвоката, юриста, нотаріуса у Рівненській області

Звичайні оголошення

Для студентів останніх курсів, людей без досвіду, недавно закінчивших університет, є пропозиції на цій сторінці Ogоlosha.ua. Тут можна знайти роботу у Рівненській області помічником адвоката, юриста, нотаріуса. Щоб відгукнутися на ці вакансії, потрібно відповідати деяким вимогам: мати юридичну освіту, в ідеалі знати законодавство України, добре володіти теорією права, бути грамотним, відповідальним, пунктуальним, чесним і старанним.

Обов'язки в цій спеціальності можуть бути наступними: складання прикладів договорів, заявок, скарг, відправлення та отримання кореспонденції, архівація документів, складання листів до державних органів, консультування клієнтів (за рівнем знань) і виконання інших доручень керівника.

На таких позиціях співробітникам, в основному, довіряють ту роботу, на яку у фахівців не вистачає часу або бажання. Але, попрацювавши помічником, можна отримати бажаний досвід, набить навичок і незабаром піднятися на більш високооплачувану посаду.

Якщо ви в пошуках такого співробітника у Рівненській області - залишайте свою вакансію в цій категорії Оголоша. Розміщення оголошень абсолютно безкоштовне й не займає багато часу. Досить натиснути кнопку «створити» у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Можна розміщувати скільки-завгодно публікацій, адже їх кількість необмежена.

Детальніше