Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: візажист у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

Професія візажиста останнім часом набирає більших обертів. Майстри з нанесення макіяжу затребувані в кожному місті. Вони підкреслюють красу дівчат, за допомогою професійних засобів і своєї майстерності. До їхніх послуг ми вдаємося, коли готуємося до фотосесій, зйомок, важливих заходів, весіль, днів народження та ін. Без цих фахівців не обходиться жоден телевізійний ефір, концерт, модельний показ. Вони можуть творити неймовірні речі і перетворити до невпізнання будь-кого.

Крім нанесення косметики, майстри можуть займатися нарощуванням, ламінуванням і ботоксом вій, наданням форми і фарбуванням брів і перманентним макіяжем. Ці процедури стали дуже популярні серед людей різного віку, тому лашмейкери і бровісти потрібні в будь-якому салоні.

Робота візажистом підійде не всім. Для цього необхідно знати основи поєднання стилів і вміти підібрати колірну гамму, розбиратися в косметичній продукції, її призначення та протипоказання, мати естетичний смак, розуміти тренди і постійно розвиватися в б'ють-сфері, бути терплячим, акуратним, охайним, тактовним і доброзичливою людиною.

Якщо це все про вас - відгукуйтеся на вакансії у Чернівецькій області, які ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Більше пропозицій сфери «краса, фітнес, спорт» можна відшукати в однойменній категорії.

Детальніше