Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: відеооператор у Прилуках

Звичайні оголошення

Без відеооператорів ми б не змогли побачити якісні фільми, шоу, програми, рекламу, музичні кліпи. За допомогою спеціальної техніки він зможе створити справжній відео-шедевр. Крім зрозумілою завдання представників цієї професії - проводити зйомку, вони ще й складають плани відеозйомок, встановлюють камери, налаштовують її. Іноді ще й обробляють матеріал, керують процесом, готують студії, сценарії, розкадровки.

Для цієї професії важливі навички поводження з відеотехнікою, монтажу, організаторські здібності, винахідливість, уміння швидко приймати рішення, образне мислення і гарну уяву. Також потрібно мати спостережливість, спритність, фізичні дані, терплячість, стресостійкість, уважність, старанність.

Вакансії відеооператора у Прилуках можна знайти на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут роботодавці публікують свої пропозиції на повну, неповну, часткову зайнятість, для кандидатів без досвіду. На дошці все реалізовано дуже просто. Тут можна легко, як знайти, так і розмістити публікацію. Усі пости на Оголоша абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше