Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інші посади в сфері охорона/ безпека у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Охранная компания «Левит» примет на работу ОПЕРАТИВНОГО ДЕЖУРНОГО ТЕХНИЧЕСКОЙ ОХРАНЫ. Работа в г. ДнепреОБЯЗАННОСТИ: контроль и координация работы групп быстрого реагирования и т.д. ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТУ: отсутствие судимости, наличие водительского удостоверения кат. В, зна...
25.01.2022
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Інші посади в сфері Охорона/ Безпека
Договірна
Требования: Запрошуємо на службу чоловіків віком від 18 до 35 років, які отримали повну загальну середню освіту. Зручний графік роботи - 1/3. Пільгова вислуга років (40 днів за 30 відпрацьованих) . Повний соціальний пакет. Оплачувана щорічна відпустка від 30 діб. Стабільна заробі...
21.09.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Інші посади в сфері Охорона/ Безпека
6 000 грн

Безпека завжди була одним з найголовніших пріоритетів у житті людини. Сторожі, охоронці, поліцейські, військові затребувані завжди. Щодня роботодавці шукають фахівців для захисту життів і майна. Таких співробітників для роботи в державних установах, комерційних організаціях, охоронних агентствах, для служби в різних військових структурах і для охорони окремих осіб.

У цій області багато різних професій. Основні й найбільш затребувані розподілені в окремі рубрики Ogolosha.ua. Ті, що не так популярні, розміщені в цій категорії. Тут можна знайти роботу у Дніпропетровській області інспектором, водієм-охоронцем, сторожем-контролером, фахівцем з фізичної, юридичної та технічного захисту та інші.

Тут можна і залишити пропозицію про пошук співробітника. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику, заповнити опис. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше